Comish Clicker - Idle Tycoon PRO

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3,79 TL
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.4.108
  • Dil Türkçe
  • Firma Opposite Lock
Comish Clicker mobil oyununu Android cihazınıza ücret karşılığında indirerek oynayabilirsiniz.

Mobil oyunları oynamayı seviyorsanız Comish Clicker simülasyon oyununa mutlaka bir göz atmalısınız. Kaliteli oyun görselleri ve başarılı hikayesi ile oyuncuları memnun etmeyi başaran Comish Clicker simülasyon oyununu Android  mobil  cihazınıza ücret karşılığında indirebilirsiniz. Küçük bir mebla ödeyecek ve oyundan oldukça memnun kalacaksınız. 

Büyük riskler karşılığında daha çok para kazanmaya ne dersiniz? Bu oyun para kazanmak, ticaret yapmak üzerine kurulmuş heyecan verici bir mobil oyundur. Çeşitli müşterilerin paraları ile farklı yatırımlar yapacak ve daha fazla para kazanmak adına çabalayacaksınız. Oyunun temel kuralı budur. Oldukça fazla para kazanmak ve yatırımlar yapmak. Farklı bir oyun teması üzerine kurulmuş olan Comish Clicker mobil oyununda sizde kendi paralarınızı kazanmak için yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. 

Müşteri sayınızı arttırarak daha fazla kazanan kişi olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Renkli oyun sahnelerinin tadını çıkarmak için sizde Comish Clicker mobil oyununa sahip olabilirsiniz. Yatırımlarınızı doğru bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Bu sizin için daha fazla kazanç sağlayacak olan tek seçenektir. 

Daha Fazla Göster
Comish Clicker - Idle Tycoon PRO indir